service.swpool Навіщо обслуговувати басейн?
Замовити дзвінок Мы передзвонимо Вам на протязі години
Ваші контактні данні не будуть збережені або передані третім особам.
Обслуговування басейнів
Назад

Навіщо
обслуговувати
басейн?

Для чого обслуговувати басейн?

Рівень чистоти басейну та рівень якості води у ньому залежить від різний факторів, таких як: відкритий це басейн чи закритий, наскільки інтенсивно використовується басейн, погодні умови в регіоні, тип чаші басейну, тощо. Приблизно оцінити якість води та рівень забруднення басейну досить складно. Оскільки, навіть якщо складається враження, що басейн чистий- це може бути зовсім не так, і найближчим часом це може стати більш помітно та більш проблематично для усунення. Адже бактерії та віруси стають візуально помітними лише при дуже великому скупченні ( зокрема, позеленіння, почервоніння або потемніння води, тощо).

Саме тому необхідно постійно, регулярно проводити знезараження та прибирання басейну, щоб не допустити надмірного забруднення води та пошкодження обладнання.

Обслуговування басейну

Технічне обслуговування басейну

Важливо розуміти, що наявність системи фільтрування басейну- це ще не гарантія чистоти басейну. Необхідно регулярно додавати дезинфікуючі та регулюючі засоби, видаляти відкладення та наліт з поверхні чаші басейну, чистити фільтри в скімерах та насосах, слідкувати за прилеглою територією, особливо, якщо це відкритий вуличний басейн.

Для контролю якості води дуже важливо регулювати та підтримувати на належному рівні pH води. І варто пам'ятати, що самостійне обслуговування дає добрий результат тільки якщо виконувати всі необхідні дії та додавати всі необхідні препарати.

Технічне обслуговування басейну

Чищення басейну

Регулярне і постійне чищення басейну фахівцями дасть Вам впевненість у високому та належному рівні якості води та справності обладнання, незалежно від інтенсивності використання Вашого басейну. Sw- Pool Service гарантує якість наданих послуг. Ми готові нести відповідальність за роботу, зроблену нашими кваліфікованими фахівцями.

Чистка басейну

Ми готові відповісти на всі Ваші запитання у будь який зручний для Вас час. З повагою, команда Sw-Pool Service.

Разове обслуговування →

Вартість разового виїзду на басейн, прибирання та повний техогляд обладнання

Детальніше

Регулярне обслуговування →

Вартість регулярного обслуговування басейну з повним контролем технічної справності обладнання

Детальніше

Акція

При замовленні обслуговування на місяць знижка на засоби для басейну 10% на 3 місяці!

-10%
Замовити