service.swpool Обслуговування басейнів Разове

Сервісне обслуговування басейну / ціна

Для кожного басейну вартість обслуговування індивідуальна. Адже, кожен об'єкт уніклальний, тому і вартість послуг може відрізнятись. На вартість обслуговування впливає розташування басейну: у Львові чи за його межами. Також важливим фактором є площа дна басейну, вона і буде відігравати ключову роль у формуванні ціни. Виходячи з досвіду обслуговування, вираховувати вартість від об'єму басейну не завжди коректно, оскільки борти басейну меньше схильні до забруднення ніж дно. З огляду на це, ми відмовились від подібної практики, що дозволило нам зекономити Ваші гроші. Одним з основних видів робіт на об'єкті є прибирання дна басейну пилососом.

Ми комплектуємо кожен об'єкт усіма необхідними аксесуарами. Це дозволить уникнути екстрених викликів у випадку непередбачуваних ситуацій. Або, можливо, сам господар захоче попрактикуватися у прибиранні, що теж не є рідкістю. Ми не хочемо прив'язувати Вас до наших послуг, наша мета - співпраця задля Вашої користі.

У сервісному обслуговуванні басейну ціна деколи відіграє вирішальне значення. Тому пропонуємо Вам розрахувати вартість обслуговування Вашого унікального басейну та впевнитися особисто, що наші ціни за обслуговування бассейну підходять кожному.

Обслуговування басейнів ціна

Тип обслуговування Об'єм басейну Ціна
Разове обслуговування до 35 м.куб від 570 грн.
Разове обслуговування до 70 м.куб від 690 грн.
Разове обслуговування до 100 м.куб від 990 грн.

Замовити обслуговування Мы передзвонимо Вам на протязі години
Ваші контактні данні не будуть збережені або передані третім особам.
Обслуговування басейнівНазад

Разове
обслуговування
бассейна

Разовий виїзд фахівців на огляд та сервісне обслуговування басейну, ціна наступна (орієнтовно):

Басейн до 35 м.куб
Басейн до 70 м.куб
Басейн до 100 м.куб
1 виїзд
від 19 $ від 570 грн
від 23 $ від 690 грн
від 33 $ від 990 грн
Замовити обслуговування
Розрахувати для Вас
У вартість разового
обслуговування включається:

— Діагностика обладнання — Вимірювання якості води — Додавання засобів по догляду за водою — Промивання фільтрів — Чищення дна та стін басейну пилесосом — Очистка фільтра насоса — Очистка дзеркала води сачком — Видалення відкладень зі стін — Очистка ватерлінії — Консультації щодо подальшого обслуговування басейну
Додаткові
послуги:

— Доставка засобів по догляду за водою — Очистка накриття на басейн — Прибирання павільйону — Прибирання прилеглої до басейну території — Прибирання у технічному приміщенні
Засоби знезараження води у вартість обслуговування не входять!

Регулярне обслуговування →

Вартість регулярного обслуговування басейну з повним контролем технічної справності обладнання

Детальніше